تولید یخچال ویترینی

یکی از مهم ترین دغدغه های سوپرمارکت های کوچک و فروشگاه های بزرگ مربوط به ویترین و نمایش مختلف مواد غذایی می باشد که تاثیر زیادی در فروش آنها خواهد داشت یکی از این موارد بدون شک مربوط به یخچال ویترینی است که علاوه بر استفاده های مختلفی که دارد در زیبایی بخشیدن و جلوه دادن به مغازه و فروشگاه شما نیز بسیار موثر خواهد بود.

یخچال ویترینی چیست

به یخچال هایی که علاوه بر حفظ و نگهداری مواد مختلف غذایی باعث نمایش بهتر آنها به مشتری و زیبایی بخشیدن به فضای داخلی مغازه می شود اصولا یخچال ویترینی گفته می شود که دارا مزایا و ویژگی های مختلفی است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد اما مهمترین خصوصیت در این یخچال های بهبود دکوراسیون داخلی فروشگاه یا انواع گوناگون سوپرمارکت می باشد.

قطعا زیبایی یه فضا و نمایش بهتر اجناس به مشتری نه تنها باعث جذب آنها خواهد شد بلکه فروش شما را چندین برابر خواهد کرد از این رو در سال های اخیر استفاده از انواع مختلف یخچال های ویترینی افزایش بیشتری پیدا کرده است و صاحبان کسب و کار برای بالا بردن کارایی و بهبود عملکرد خود اقدام به تهیه این نوع از یخچال ها کرده اند.

برخی از ویژگی های مخصوص این یخچال ها

یخچال های ویترینی دارای مزیت و ویژگی های بسیار متنوعی می باشند که هر کدام از این مزایا قطعا در کار شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت. در زیر به برخی از مهم ترین ویژگی های یخچال های استاندارد و زیبا ویترینی اشاره کرده ایم.

کاهش فضا و جابجایی آسان

یکی از مهم ترین ویژگی یخچال های ویترینی مربوط به فضای اشغال شده توسط آنها می باشد به طوری که این یخچال ها با توجه به کارایی بسیار بالایی که دارند فضای زیادی از شما نخواهند گرفت. مورد بعدی که باید به آنها اشاره کنیم جابجایی سریع و آسان آنهای می باشد که با دارا بودن پایه های چرخ دار به راحتی قابلیت جابجایی را خواهند داشت.

طراحی و زیبایی

یکی دیگر از موارد که در تولید این یخچال ها به آن توجه شده است بخث زیبایی آنها بوده است .  علاوه بر کاربرد آنها در خنک نگه داشتن مواد خوراکی به آنها زیبایی نیز ببخشد. همچنین در یخچال ویترینی بحث نظافت داخلی نیز در نظر گرفته شده است و کار تمیز کردن آنها بسیار ساده است.

بررسی انواع یخچال های ویترینی

یخچال ویترینی در انواع یک خم ، دو خم ، وایت تولید و روانه بازار می شود . که دسترسی و شارژ محصول در آنها به سادگی امکان پذیر است و شاید مهم ترین تفاوت آنها در ابعاد و قدرت آنان باشد. در سال های اخیر یخچال فریزرهای ویترینی در مدل هایی چون ایستاده ،خوابیده و صندوقی تولید شده است که هر کدام از آنها دارای خصوصیات مخصوص به خود می باشند که شما باید متناسب با کاربردی که از آن انتظار دارید و همچنین فضای قابل استفاده ای که در اختیار دارید مدل های مختلف را انتخاب نمایید.

یکی از قابلیت های این یخچال ها ابعاد مختلف آنها است که معمولا در ابعاد 50 تا 150 سانتی مترساخته می شوند. از این یخچال ها برای نگهداری موارد مختلف همچون مواد غذایی ،گوشت و یا دارو استفاده می گردد .  اندازه تولید سرما در آنها نیز با یکدیگر متفاوت بوده که معمولا قابلیت تنظیم دما را نیز دارا می باشند.

قیمت یخچال های مدل ویترینی

با توجه به تنوع بالا در یخچال ویترینی قیمت نیز در این یخچال ها متفاوت می باشد . و یک قیمت مشخص و ثابت در آنها وجود ندارد. شما ابتدا باید کارایی مورد نظر خود را مشخص کنید . بعد با اندازه گیری فضا خود اقدام به خرید یخچال مناسب برای خود نمایید. این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که مارک ها و برندهای مختلف در قیمت با یکدیگر تفاوت دارند . شما با بررسی می تواند بهترین و مناسب ترین قیمت را انتخاب کنید . البته که نباید از کیفیت نیز غافل شوید و حتما به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

سخن پایانی

احتمالا شما نیز با حضور در فروشگاه های مختلف از یخچالهای گوناگون ویترینی دیدن کرده اید.  تاثیر آنها را در زیبایی بخشیدن به محیط و جلوگیری از خراب شدن محصولات را دیده اید. به هر حال اگر شما نیز دارای یک فروشگاه یا حتی سوپرمارکت کوچک می باشید حتما در صورت داشتن فضای مناسب از یخچال ویترینی استفاده نمایید تا بازدهی و در نهایت فروش شما نیز افزایش یابد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *