تولید فریزر ایستاده

در سال های اخیر بسیاری از یخچال ها و فریزرها به صورت ایستاده تولید و ساخته شده اند. که دارای ویژگی های بیشتر نسبت به مدل های قدیمی تر می باشند. فریزر ایستاده نیازمند فضای کمتری می باشد و در انواع مختلف ایجاد می گردد. در این مطلب به برسی فریزرهای مختلف ایستاده پرداخته ایم. پس تا انتها ما را دنبال کنید تا به اطلاعات مفیدی در این زمینه دست پیدا کنید.

فریزر ایستاده چیست

در انواع فروشگاه ها و سوپرمارکت های مختلف شما شاهد یخچال ها و فریزرهای گوناگونی می باشید.  یک مدل آن در حالت ایستاده با ارتفاع های متفاوت است که به آن فریزر ایستاده گفته می شود.  قابلیت نگهداری بسیاری از مواد غذایی و پروتئینی در دماهای مختلف را دارا می باشد. این فریزها علاوه بر حفظ مواد خوراکی این امکان را نیز دارا می باشد. تا بسیاری از داروها و لوازم پزشکی را نیز در دمای مخصوص نگهداری کند.

امروزه از فریزرهای مدل ایستاده در فروشگاه های زنجیره ای ،مراکز مختلف درمانی ،هتل ها ،رستوران ها و حتی کافی شاپ ها برای نگهداری مواد مختلف استفاده می شود. این فریزرها توسط برندها و شرکت های مختلف داخلی و خارجی ساخته می شود. قیمت آنها با توجه به ابعاد و جنسی که دارند معین می شود. شما نکته مهمی که هنگام خرید این فریزرها باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید کیفیت آن می باشد که با بررسی مدل های مختلف موجود در بازار باید بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت را شناسایی کنید.

بررسی انواع این نوع از فریزرها

فریزر ایستاده در مدل های مختلفی تولید می شود.  اندازه آنها با یکدیگر تفاوت هایی دارد. به عنوان مثال این فریزرها در درب ها یک ،دو درب ،سه درب ،چهار درب ،پنج درب و شش درب تولید می شوند.  هر کدام از آنها مخصوص به فضا و کار خاصی می باشد که شما با توجه به متراژ فضایی که در اختیار دارید. به همراه نیاز خود باید یک مدل را خریداری نمایید. همچنین ابعاد در انواع مختلف فریزرهای ایستاده معمولا بین 60 تا 150 سانتی متر می باشد که تعداد طبقات در مدل های مختلف آن نیز متفاوت بوده و بین 3 تا گاهی 8 طبقه در آنها ایجاد می گردد.

برخی از خصوصیات فریزرهای نوع ایستاده

فریزرهای ایستاده دارای خضوصیات و ویژگی های بسیار متنوعی می باشند که همین موضع سبب کاربرد آنها در مکان های مختلف شده است که در ادامه به بررسی برخی از این ویژگی ها پرداخته ایم.

ظاهر زیبا این فریزر

خب در کنار کارایی قطعا یکی از مسائل مهم برای هر خریدار ظاهر زیبا می باشد که فریزرهای ایستاده دارای تنوع بسیار خوبی در ظاهر می باشند. قطعا همین زیبایی در فروش شما نیز تاثیر گذار خواهد بود مشتری هنگام خرید ارتباط بهتری با این نوع فریزر برقرار خواهد کرد.

تنوع در ابعاد

همانطور که اشاره کردیم این فریزرها در ابعاد مختلف و تعداد درب های گوناگون تولید می شود که شما اگر نیاز کمی دارید می توانید از مدل تک درب و اگه دارای یک فروشگاه بزرگ می باشید از مدل شش درب آن استفاده نمایید. و نکته دیگری که باید در مورد اندازه به آن اشاره کنیم فضای داخلی فریزرهای ایستاده است که شما با دارا بودن طبقه بندی می توانید حداکثر استفاده را از آن ببرید.

سایر ویژگی ها

مزایا فریزر ایستاده فقط مربوط به ظاهر و اندازه نمی باشد و این فریزرها ویژگی های متنوع دیگری را نیز دارند که از مهم ترین آنها می توان به مواردی چون استفاده آسان از آنها ،تعمیر و نگهداری ساده این فریزرها ،سر و صدای کم آنها ،سیستم یخ زدایی قوی ،درب های شیشه از جنس شیشه نشکن، بدنه ضد خش و مستحکم آنان ،دستگیره درب مخفی و قابلیت نظافت در این نوع فریزر اشاره کرد. همچنین با توجه به عایق بندی مناسب این فریزها میزان مصرف انرژی در آنها بسیار پایین و مناسب می باشد.

سخن پایانی

همانطور که در بالا نیز بارها اشاره کردیم فریزر ایستاده فضای کمتری نسبت به مدل های صندوقی و قدیمی تر اشغال می کند و اگر شما در متراژ و فضا مغازه و محل کار خود محدودیت دارید بهترین گزینه مقابل شما همین نوع فریزر می باشد که در اندازه و رنگ های مختلف تولید می گردد و ظاهر زیبایی را نیز به دکوراسیون فروشگاه شما خواهد داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *